Divine Way - bylinné produkty nové generace

Divine Way

BYLINNÉ PRODUKTY
NOVÉ GENERACE

V Divine Way vyvíjíme a vyrábíme bylinné produkty jinak než je zvykem. Proto jim říkáme produkty nové generace. Jsou tzv. bioinformační. To znamená, že harmonizují bioenergetické prostředí a “ladí” proudění energie v organizmu. Tím nastaví vhodné podmínky pro správné fungování biochemických pochodů, které jsou základem pro úspěšnou regeneraci tkání. Jednoduše řečeno – hledáme pravé příčiny „neléčitelných“ problémů a nabízíme jejich unikátní řešení.

Bioinformace přípravkům dodávají byliny. Aby se tyto informace dostaly na správné místo v organizmu, musejí mít dostatek přírodní energie. Tou dokážeme díky speciálnímu výrobnímu postupu své přípravky nabít ve správné intenzitě. Energie je v přípravcích „uložena“ a uvolní se až interakcí s organizmem. Nehrozí tak, že by se vyplýtvala, pokud výrobek nepoužíváte. Více o tom, co děláme.

V Divine Way jsme týmem, který baví objevovat nové, často i nezvyklé věci a uvádět je do praxe. Prvopočátkem našeho zkoumání byly vlastní zdravotní potíže, se kterými nám nikdo neuměl pomoci. Díky trpělivosti, pokoře a odborným znalostem jsme po dlouhém zkoumání objevili přírodní technologie, díky nimž jsme se svých zdravotních potíží dokázali zbavit. A teď s pomocí těchto technologií úspěšně pomáháme i dalším lidem. Více o nás.