Divine Way - přírodní produkty nové generace

Divine Way

BYLINNÉ PRODUKTY NOVÉ GENERACE

V Divine Way vyvíjíme a vyrábíme bylinné produkty nové generace. Hledáme pravé příčiny „neléčitelných“ problémů a nalézáme unikátní řešení. Naše výrobky jsou tzv. bioinformační, což znamená že harmonizují bioenergetické prostředí a “ladí” proudění energie v organizmu. Tím nastaví vhodné podmínky pro správné fungování biochemických pochodů, což je základ pro dobrou regeneraci tkání.

Bioinformaci výrobkům dodávají byliny. Aby se tyto informace dostaly na správné místo v organizmu, musí mít dostatek energie. Přírodní energii té správné intenzity a vhodných parametrů umíme dodat našim výrobkům díky speciálnímu výrobnímu postupu. Energie je ve výrobcích „uložena“ a uvolní se až interakcí s organizmem, takže nehrozí, že by se vyplýtvala, pokud výrobek nepoužíváte. Více o tom, co děláme.

V Divine Way jsme tým, který baví objevovat nové, často i nezvyklé věci a uvádět je do praxe. Na počátku stály vlastní zdravotní obtíže, se kterými nám nikdo nedokázal pomoci. Po dlouhém hledání jsme objevili přírodní technologie, které nás obtíží zbavily. Teď díky nim pomáháme i dalším lidem.  Více o nás.