Co a jak v Divine Way děláme

Co a jak děláme

V Divine Way vyvíjíme a vyrábíme bylinné produkty. Byliny a energie. To jsou dva atributy, se kterými pracujeme. Používáme speciální technologii Ing. Vladislava Trávníčka. Ing. Trávníček se dlouhodobě zabývá energií, vystudoval obor, kterému se dnes říká jaderné inženýrství. Již 30 let se zabývá výzkumem energie, kterou současná věda nezná a která má velký vliv na naše zdraví. Momentálně se nejvíce zabývá trávením a zažíváním současné potravy. Dejme mu slovo.

Trávení a zažívání

Na přednášce v Krči dne 27.10.19 jsem měl vymezený čas a věnoval jsem se vztahům mezi lidským zdravím a prostředím. Zejména proto, že trávení je velmi složité a nešlo mi o reklamu propagující nějakou zázračnou pilulku. Taková není a nebude. V tomto textu doplním informace týkající se trávení.

Člověk je všežravec, ale dokáže žít i bez masa. Strava však musí být rozmanitá. Z dějin známe příklady přílišné potravinové specializace, která měla vždy za následek podlomené zdraví populace. Pro děti je ale potřebné zajistit dostatek proteinů a proto by neměly být nuceny k veganství.

Z pohledu energie je možné rozdělit problém trávení na dvě části. První z nich se týká řízení všech dějů v organismu. Centrum se nalézá v limbickém mozku a hlavní roli hraje Varolův most, střední mozek a thalamus. Ty jsou ale jen rozpracováním šifry DNA a základní verze se nalézá v mozkovém kmeni a ten by měl opravit případné poruchy řízení. To svede pouze tehdy, když ví, kudy na to. O této části problému trávení jsem mluvil na přednášce.

Druhá část se týká výkonných orgánů. Trávící systém je doslova opleten neurony, protože informací je příliš mnoho a musí být komprimovány a pokud možno řešeny na místě. Takže například tenké střevo má subsystém řízení a ostatní orgány jsou na tom stejně.

Dnešní doba přinesla tak zvaný pokrok v podobě chemie, jde zejména o umělá hnojiva, herbicidy, fungicidy a pesticidy. K tomu je potřebné připočíst rezidua hormonální antikoncepce a plastové mikročástice. A také vysokofrekvenční záření.

Jakmile pořídil Nikola Tesla fotografii aury, začali někteří lékaři uvažovat takto: Když vysokofrekvenční elektromagnetické pole (vf) reaguje s aurou, jistě na ni také působí a mohlo by léčit. Provedli tedy pokusy na lidech a zjistili, že opak je pravdou. Je to logické. Toto pole reaguje s polem T (termín vysvětlen ve videu přednášky níže) a rozhodně nemůže srovnat deformaci jeho pravidelné prostorové mříže, která charakterizuje chorobu. Spíše takovou deformaci způsobí. Proto škodí celé populaci.

V normální přírodě účinkují přírodní regulační pochody a počet jedinců téhož druhu je na území limitován potravou. Tento přírodní zákon lidé porušili. Nežijeme tedy v normálních podmínkách, ale v uměle vytvořeném světě. S tím se musíme vyrovnat a musí se s tím vyrovnat i ostatní živí tvorové. Je to možné? Dnes už je zřejmé, že to možné není. Musíme dosáhnout přechodu od tupého kořistnictví k hospodaření, protože potom lidský druh a civilizace přežije. Jinou šanci nemáme.

Řídící systém

Stručně zopakuji informace z přednášky. Poruchy centrálního řídícího systému se promítají především do vnitrobuněčných procesů a jsou příčinou epidemického nárůstu chorob jako je cukrovka. Tyto choroby jsou mimo možnosti klasické medicíny, protože jejich podstatou je narušení energetického pole T. Uvedu několik informací.

Chemie, zejména polyfosfáty vadí především systému ubikvitin a ribozomům, jde tedy o kvalitu proteinů a stavbu bílkovin. Chemie též poškozuje chromatin a Golgiho aparát. Na vf jsou velmi citlivé centrioly a to vadí při dělení buněk. Lysozomy, které rozkládají odpad, si často neví rady s materiálem GMO. Enzymům vadí zemědělská chemie jako taková. Všemu také škodí vf pole.

Jednotlivé orgány

Žaludek

Tomu škodí především zemědělská chemie. Listy a plody ji nepouští do vnitřních tkání, ale zůstává na povrchu. Proto je potřebné všechny listy a plody omýt. Nejúčinnější je ponoření do vodního roztoku jedlé sody, po čtvrt hodině vyjmout a omýt studenou vodou.

Slinivka

Jí škodí především vf, GMO a hormonální antikoncepce, která zůstává v prostředí. Oslabená slinivka potom může onemocnět cukrovkou a k tomu přispívá především zemědělská a potravinářská chemie, tedy látky typu E.

Žlučník a dvanáctník

Jsou citlivé zejména na polyfosfáty.

Tenké střevo

Plastové mikročástice, GMO, rezidua antibiotik, která používají chovatelé a také látky E.

Tlusté střevo

Především stres a vf. Povšimněte si toho, že řádná vláda by stres minimalizovala. V EU i u nás ale stresová zátěž roste ve spojitosti s tím, že vládci hážou veškerou práci a odpovědnost na naše hlavy.

Játra

Jednoznačně polyfosfáty. Se střevní čakrou energeticky váže srdeční čakra.

Plíce

Plastové mikročástice a rezidua antibiotik. (Viz záhadná choroba CHOPN).

Srdce

Jednoznačně a výrazně stres. Ateroskleróza: Zatím mám jedinou stopu. Jde o pomalou obnovu „potrubí“ a mají ji na svědomí centrioly citlivé na vf.
Chátrání tkání včetně chlopní. Podezření padá na enzymy, ale tohle musí luštit molekulární biologové.

Krev

Krvetvorba – chemie. Kvalita krve – vf.

Symbionti

Náš organismus dodá trávícímu traktu kyselinu solnou, žluč, trávící enzymy a řadu dalších látek, ale spoustu práce odvede střevní mikrofauna a mikroflóra. Bez těchto pomocníků se trávení zastaví. Když ale užíváte antibiotika, tito slepí zabijáci střevní mikrosvět zmasakrují. Měla by následovat náprava, jenže tato část léčby chybí a mnozí si odnesou celoživotní následky. Tomu malému světu škodí i leccos jiného, ale text je už teď složitý a nechci ho dále komplikovat.

Toto jsou základní informace potřebné k pochopení problémů trávení.

S přáním pevného zdraví
Vladislav Trávníček

Energetická toxicita přídatných látek (éček) – pro stažení klikněte zde: Éčka Divine Way.pdf

Energetická toxicita potravy – pro stažení klikněte zde: Energetická toxicita potravy.pdf

 

Ing. Vladislav Trávníček

Ing. Vladislav Trávníček, autor technologie Divine Way
Ing. Vladislav Trávníček

Ing. Trávníček (73) se dlouhodobě zabývá energií, vystudoval obor, kterému se dnes říká jaderné inženýrství. Kvantovou mechaniku studoval soukromě a intuitivně cítil, že oficiální informace o ní mají mezery a nedostatky. Dnes už je prokázáno, že mohou existovat i jiné energie než ty, které jsou oficiálně uznány. Zjistil, že energie a její vlastnosti, které zkoumá již 30 let, má vliv na zdraví všeho živého. Pro společnost Divine Way nyní Ing. Trávníček vyvíjí nové preparáty a technologie, které fungují na principech které objevil. V současné době se nejvíce zabývá trávením a zažíváním.

 

Úvod k přednášce 2019

Přednáška 2019

 

Přednáška 2018 část 1

Přednáška 2018 část 2

 

 

Články
Užitečné a zajímavé informace